לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

מצבר בנתניה

זקוקים להחלפת מצבר בנתניה? שרות עד הבית 24 שעות לכל סוגי הרכבים והאופנועים בכל שעה, שרות מהיר, מקצועי
ואמין חייגו להצעת מחיר הכוללת פרוק והרכבה.

מצבר בנתניה – הבוקר הגיע והרכב לא מניע?

כאשר הרכב שלנו לא מניע בבוקר הראש שלנו מתחיל לעבוד, האם עשיתי טיפול לרכב? לאחרונה האם המצבר הלך לי, אם הרכב לא מניע זה יכול להיות ממגוון סיבות, זה יכול להיות סטארטר, זה יכול להיות בעיה חשמלית שאתם לא מעלים על הדעת.

רובנו מכירים את הרכב שלנו הכי טוב שיש, אך יש עוד דרך לדעת מלבד ניחוש, כאשר לוח השעונים שלנו מראה לנו צג דהוי, זה סימן שהמצבר בדרך להיגמר והוא חלש, אם אתם זוכרים שהצג היה כהה ולא היה רעש מוזר שמראה על סטארטר מקולקל בעבר, אז רוב הסיכויים שהמצבר שלכם הלך, אין לכם מה לדאוג, שרותי החלפת מצבר נעשים גם עד הבית, כך שאתם יכולים לחכות בדירה שיגיע המכונאי ויחליף לכם במקום את המצבר.

מצבר בנתניה – מצבר צריך לתחזק

כמה פעמים יצא לכם לבדוק כמה מים נשאר במצבר? או בדקתם כמה שנים המצבר שלכם יושב ברכב ואולי זקוק להחלפה? התשובה היא ברורה, רובינו לא בודקים ואז מופתעים כאשר המצבר מפסיק להגיב לנו בבוקר שאנו רוצים לקום לעבודה.

חשוב לבדוק פעם בחודש את המצב של המצבר, יתכן והצטברה עליו קורוזיה או שעברו מספיק שנים והמצבר כבר לא מה שהיה והבלאי הטבעי שלו אמר את שלו והגיע הזמן להחליף אותו, אם נבדוק כל תקופה יתכן ונמנע את ההיתקעות שלנו באחד הבקרים.

מצבר בנתניה – טיפול גם במצברים של אופנועים

שכחתי את האורות של האופנוע דלוקים מה עושים עכשיו? שרות מצבר בנתניה עובד גם כאשר מדובר באופנועים, כאשר המצבר נגמר באופנוע שלכם הדבר האחרון שתרצו לעשות הוא למלא את האופנוע שלכם עם מצבר של רכב, המצב הזה יכול להרוס לכם את האופנוע ולשרוף לכם את צמת ההצתה באופנוע שלכם או לעשות נזק חשמלי בלתי הפיך.

ההמלצה שלנו היא להזמין שרות עד האופנוע ותתנו לאיש מקצוע  לבדוק ולתת לכם הערכת מחיר בטלפון כך שלא תעשו נזק או תחפשו לגרור בכסף רב למוסך ותתעכבו עוד יום נוסף ותשלמו ביוקר על הגרירה.

זקוקים להחלפת מצבר באזורים נוספים בארץ? מצבר חיפה זמין עבורכם 24 שעות במידה ותרצו להחליף מצבר ברכב או באופנוע, חייגו עוד היום להצעת מחיר משתלמת הכוללת פרוק והרכבה במקום, שרות מהיר ומקצועי עד הרכב.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן