לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

הכול על חשמלאי רכב

רכב הוא פינוק לא מבוטל ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו להחזיק רכב מה שאומר תשלומים קבועים על ביטוח, טסט, טיפולים, דלק ומה לא, אך רכב בעידן בו אנו חיים הוא צורך של כמעט כל אחד מאתנו.

עם הרכב אנו מגיעים לעבודה וחוזרים ממנה ולכל מקום אחר אליו אנו צריכים להגיע ובעיקר אם יש לנו ילדים אנו חייבים אותו בשביל להתנייד ממקום למקום. אך רכב גם מביא עמו תקלות לא מעטות ולא מעט עצבים ועוגמת נפש ואם יש לכם בעיה בחשמל הרכב אתם צריכים חשמלאי רכב שיתפור לכם את הבעיה וכל מה שצריך הוא למצוא חשמלאי.

אילו תקלות הוא פותר?

חשמלאי רכב פותר כל תקלה הקשורה לחשמל ולחיווט של החשמל ברכב. ישנן תקלות שאנו יכולים לפתור תוך זמן קצר כמו החלפת נורה ברכב וכדומה, אך אם מדובר על נורה שלא נדלקת גם לאחר שאנו מחליפים אותה סביר להניח שיש איזו בעיה רצינית יותר ואנו חייבים איש מקצוע בשביל שיפתור לנו את הבעיה.

כך גם בכל בעיה אחרת המערבת את מערכת החשמל ברכב, וגם אם היא בעיה מכנית המצריכה ניתוק וחיבור של מערכת החשמל החשמלאי יהיה חייב להיות מעורב בה ולבצע את פעולותיו בכדי שהרכב יחזור לתקינות.

חשמלאי רכב מחליף מצבר
חשמלאי רכב מחליף מצבר

תקלות שניתן לפתור ע"י חשמלי רכב לא במוסך:

  1. תיקון שיפוץ והחלפת סטארטר לרכב
  2. תיקון שיפוץ והחלפת אלטרנטור לרכב
  3. החלפת מצברים לכל סוגי הרכבים
  4. תיקון סוויץ לרכבים אופנועים ומשאיות
  5. טיפולים לרכבים 5,000 + 10,000
  6. דיאגנוסטיקה + תיקון תקלות חשמל

ועוד שירותים רבים ומגוונים שניתנים כיום מחוץ למוסך במוסך עד הבית!

איך מוצאים חשמלאי?

ישנם לא מעט חשמלאי רכב וניתן כמובן למצאו אותם בכל מקום, וכל מה שאתם צריכים הוא למצוא אחד טוב ואמין וכמובן עם מחירים סבירים, וחשמלאי כזה סביר להניח שיישאר איש המקצוע שלכם עוד שנים רבות.

ישנם לא מעט "חאפרים" בתחום שפותרים בעיה אחת אך גורמים לכמה אחרות ועוד לוקחים על זה לא מעט כסף, ולכן עליכם לשים לב בידי מי אתם מפקידים את הרכב בכדי שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר. הדרך הטובה ביותר למצוא חשמלאי טוב היא על ידי המלצות, ואם יש לכם כאלו מקרוב משפחה או חבר – מה טוב.

תיקון וטיפול אצל מישהו רציני ואיכותי ובעיקר מקצועי יחסוך לכם ריצות והוצאת כספים מיותרים מאוחר יותר.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן