לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

טיפול לרכב עד הבית – כל מה שצריך לדעת

רכב הוא כמו ילד, צריך לטפל בו, להזין אותו בדלק הנכון בשביל שהוא יהיה "בריא" ולא יהיו איתו בעיות. רכב הוא אומנם פינוק לא קטן בעיקר אם מדובר על רכב חדש ויוקרתי עם אבזור אשר מנעים לנו את הנסיעה עוד יותר אך אנו חייבים להיות עם אצבע על הדופק גם כשמדובר על רכב חדש ולעשות לו את כל הטיפולים בזמן. ישנם רבים שלא שמים לב לקילומטראז' של הרכב ומזניחים את הטיפולים ולא עושים אותם בזמן אם בכלל אך בסופו של דבר זה חוזר אליהם. טיפול לרכב הוא משהו שחייב להתבצע בזמן בכדי שלא נצטרך לשלם יותר אחר כך.

טיפול לרכב 10,000
טיפול לרכב 10,000

מה מחליפים בטיפול גדול לרכב

  • החלפת פיטר שמן
  • החלפת פילטר דלק
  • החלפת שמנים – שמו מנוע / גיר
  • החלפת פלגים
  • החלפת רצועת טיימינג (בנידה ויש)
  • החלפת בלמים וצלחות (במידה ויש צורך)

אנו במוסך עד הבית מבצעים בדיקה כללית לתקלות חשמל ברכב במידת הצורך

אילו טיפולים יש?

ישנם טיפולי ה"חרום" כשישנה תקלה לא מתוכננת כזו שמצריכה להכניס את הרכב מידית למוסך כמו בעיה בהנעה, מנוע שעושה רעשים חריגים, בלמים שנשרפו ועוד דוגמאות נוספות, אך פה מדובר על טיפולים שגרתיים שצריך לעשות אחת לכמה קילומטרים. ישנם טיפולים קטנים שמתבצעים לאחר כעשרת אלפים קילומטרים בהם צריך להחליף שמנים, מים וכדומה, וישנם טיפולים כל מאה אלף קילומטרים בהם צריך להחליף רצועת טיימינג, וחלקים נוספים.

טיפול לרכב שלא מתבצע בזמן ייאלץ את בעליו לשלם אחר כך יותר ויפגע בביצועי הרכב.

איפה עושים את זה?

טיפול לרכב אפשר לעשות בכל מוסך באשר הוא וכמובן שעדיף לעשות את זה במוסכים מורשים, מוסכים מרכזיים של היצרן של הרכב. במוסכים כאלו מקבלים בדרך כלל אחריות על העבודה והכל מתבצע בצורה מקצועית וטובה אך מוסכים כאלו גם יקרים יותר – עלות מול תועלת. ניתן למצוא גם לא מעט מוסכים שאינם מוסכי חברה ולעשות שם טיפול, כל מה שצריך הוא לעשות בירור מקיף ואם יש לנו המלצה על מוסך מסוים עדיף לנו כמובן ללכת לשם ולטפל ברכב.

חיסכון עתידי

טיפולים המבוצעים בזמן, בין אם הם טיפולים גדולים או טיפולים קטנים חוסכים לטווח הארוך לא מעט כסף וגם מאריכים את חייו של הרכב במצב תקין, וכשלא מטפלים בזמן מגיעות לא מעט צרות.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן