לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

אלטרנטור משופץ או חדש?

רכב הוא כלי תחבורה שרבים כיום לא יכולים להסתדר בלעדיו, ואם בעבר היינו יכולים להסתדר עם תחבורה ציבורית ומוקדם יותר בהיסטוריה היינו מסתדרים בהליכה רגלית או ברכיבה על בעל חיים הרי שהיום בעידן המודרני כשכולנו רצים כל הזמן ממקום למקום אנו חייבים כלי תחבורה נוח שייקח אותנו לכל מקום.

רכב הוא אומנם סוג של פינוק של אלו שיכולים להרשות אותו לעצמם אך הוא גם כזה שיכול לגרום ללא מעט כאבי ראש ותקלות כמו גם הוצאות כספיות. אחד הרכיבים שעלול להיות בעייתי הוא האלטרנטור ולפעמים צריך אלטרנטור משופץ או חדש לאחר זמן מה.

מה זה אלטרנטור?

רכב הוא כלי תחבורה שעובד על סיבובי מנוע אשר האנרגיה שלו היא בדלק. אך עוד קודם לסיבובי המנוע יש שני רכיבים אשר בלעדיהם המנוע לא יוכל בכלל להתחיל לעבוד ואלו הסטרטר והאלטרנטור.

תפקידו של הסטרטר הוא לייצר את הניצוץ הראשוני בכדי שמערכת החשמל תתחיל לעבוד אך לאחר מכן מידית מתחיל לעבוד האלטרנטור והוא זה שמייצר זרם בכדי להטעין את המצבר.

אלטרנטור משופץ או חדש נדרשים במידה והוא לא עובד כמו שצריך או שאינו עובד מכיוון שאם הוא לא יוחלף או יתוקן בתוך זמן קצר המצבר כולו יתרוקן.

איפה משפצים ומה עדיף?

השאלה האם עדיף אלטרנטור משופץ או אלטרנטור חדש היא כמו כל שאלה על כל מכשיר שצריך לתקן או להחליף. כמובן שעדיף תמיד חדש אך חדש כידוע עולה לא מעט כסף ואלטרנטור שהינו משופץ במידה והוא שופץ כמו שצריך אמור לעשות את העבודה לא פחות טוב.

בסופו של דבר השאלה היא כמה סיכון אתם מוכנים לקחת מכיוון שעל משופץ אין אחריות או שיש אחריות קצרה מאוד לעומת חדש שיש לו אחריות ארוכת טווח ואפשר לישון בשקט כמה חודשים טובים ואפילו כמה שנים טובות. הכול בסוף עניין של מחיר מול מה שמקבלים.

את ההחלטה הזו כדאי לקבל לאחר שיקול הגיוני וקר וכמובן בהתאם ליכולות הכספיות שיש לכל אחד מאיתנו בחשבון הבנק שלו.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן