לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

שיפוץ סטרטרים – איפה עושים את זה?

אתם יורדים מהבית בבוקר לכיוון האוטו שלכם, פותחים את הרכב ומתיישבים בו ובטוחים שעוד כמה דקות תהיו כבר במשרד, אתם מכניסים את המפתח לסוויץ' מסובבים אותו ו…כלום… אין שום רעש.

אתם מנסים שוב ושוב ורואים ששום דבר לא משתנה מה שאומר שיש לכם בעיה כלשהיא בהנעה שיכולה להיות בעיה בסטרטר או בעיה בחשמל של הרכב.

אם אתם לא שומעים אפילו לא צליל מכיוונו של הסטרטר סביר להניח שאתם צריכים ללכת למישהו שעושה שיפוץ סטרטרים בכדי שיתקן את הבעיה והרכב יוכל לחזור למצב של נסיעה כמו קודם.

בעיה במצבר

לפני שאתם רצים למצוא מישהו שעושה שיפוץ סטרטרים כדאי שתוודאו שלא מדובר על מצבר שהתרוקן. המצבר הוא הבטרייה של הרכב וזה שמעביר חשמל לכל חלקי הרכב, וסיכוי סביר שהוא התרוקן משתי סיבות:

או התרוקנות טבעית של הסוללה:

מה שקורה בדרך כלל לאחר כשנתיים של שימוש בו ומה שמגיע בדרך כלל עם אזהרה כמו קושי בהנעה וכדומה, או שפשוט השארתם צרכני חשמל דולקים כמו אורות וכדומה, צרכני חשמל שדולקים למרות שהמנוע היה כבוי מה שגומר את הסוללה במהירות רבה ותוך מספר שעות אי אפשר להניע.

שיפוץ סטרטרים לכל סוגי הרכבים
שיפוץ סטרטרים לכל סוגי הרכבים

איפה משפצים?

שיפוץ סטרטרים, במידה ואכן זה מה שאתם צריכים אפשר לעשות במגוון מוסכים המציעים את השירות. המקום הטוב ביותר לעשות תיקון כזה כמו כל תיקון אחר של הרכב הוא במוסך מרכזי, אך עלות תיקון במוסך מרכזי יכולה להיות גבוהה הרבה יותר מאשר במוסך רגיל.

ולכן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא סקר שוק וללכת למספר מקומות שקיבלתם עליהם המלצה, וכמו כל דבר אחר שקונים לקבל הצעת מחיר ואם היא הטובה ביותר ואתם מקבלים עבודה טובה בתמורה כנראה שזה המוסך שלכם ואתם צריכים ללכת אליו ולשפץ את הסטרטר.

אין ספק ששיפוץ של סטרטר או החלפה שלו היא הוצאה לא מבוטלת ולכן צריך לעשות סקר מקיף בשביל לקבל את ההצעה הטובה ביותר ועדיף לעשות א זה עם כמה שפחות לחץ מכיוון שכמה שיותר תהיו בלחץ סביר יותר להניח שתטעו.

לשירות סטרטר לרכב עד הבית צלצלו אלינו 24 שעות ביממה:

מוסך עד הבית, למענכם ובשבילכם בכל מקום ובכל שעה.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן