לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

מצבר בשוהם

נתקעתם בדרך ואתם זקוקים לחילוץ שטח ? שרות מצבר בשוהם עד הבית בזמינות של 24 שעות עד הרכב יפתור לכם את הבעיה בקלות ותוכלו לחזור לענייניכם  בהקדם האפשרי, השרות ניתן לכל סוגי הרכבים והאופנועים, חייגו להצעת מחיר משתלמת.

מצבר בשוהם – מה המצבר שעדיף לי לקנות?

אנו ממליצים על מצבר שנפ למרות שישנם מגוון רחב של חברות טובות שאנו עובדים איתם, היתרון של שנפ על פני המתחרים שלה, הוא ברור.

מצבר שנפ נותן אחריות מלאה ואמינה למצברים שלהם, שנפ הנם מצבר מקומי בעל תו תקן מחמיר ומוכח בשטח במשך שנים רבות כמצבר אמין ואיכותי מאוד על פני המתחרים הסינים שלו הקיימים בארץ.

ההמלצה שלנו, לכו על הטוב ביותר, לכו על שנאפ, מוצר עם שם ואחריות מוכחת לכל סוגי הרכבים והאופנועים הקיימים בעולם.

מצבר בשוהם – מוסך עד הבית פתרון מהיר ויעיל

אם אתם לא בטוחים שהמצבר זה ששבק חיים ואתם שומעים רעש מוזר מהמנוע והוא לא מניע. במקרה הזה מוסך עד הבית יפתור לכם המון כאב ראש מיותר משום שהבעיה כנראה מורכבת הרבה יותר ממה שנראה.


מוסך עד הבית נותן לכם פתרון מהיר בשטח ללא חשש לאבד זמן יקר עם גרר ומוסך שיעקב לכם את הבדיקה.
לאחר שיגיע המוסכניק הוא יבדוק האם המצבר שבק חיים או שמדובר בבעיה מורכבת הרבה יותר, רוב הפעמים ידע להגיד לכם כבר בטלפון האם מדובר במצבר תקול או משהו שמצריך בדיקה מקיפה יותר.

מצבר בשוהם – מה יותר עדיף להחליף לבד או להזמין אלי?

יודעים להחליף בעצמכם את המצבר מעולה! מה קורה אם אתם לא בסביבה בה ניתן לרכוש מצבר? בטלפון אחד תוכלו לקבל הצעת מחיר הכוללת בתוכה את ההתקנה חינם, כך שלא תצטרכו לתזז את עצמכם ממקום למקום לרכוש מצבר.


גם אם חשבתם לרכוש לבד ולחבר, מי אמר לכם שהדבר יהיה זול יותר? רוב הזמן זה יהיה הרבה יותר יקר.
למוסכים ניידים יש מחירים מעולים לרכישת מצברים של כל החברות כך שהלקוח מרוויח גם שרות וגם מחיר מצויין, חייגו להצעת מחיר ותבינו בעצמכם שלהחליף לבד את המצב לא בהכרח מוזיל.

זקוקים למצבר באזורים נוספים?
אם תרצו לשמוע על החלפת מצבר במודיעין אנו זמינים עבורכם 24 שעות לתת פתרון לכל סוגי הרכב והאופנוע, אל תתפשרו על פחות ממצוינות, חייגו אלינו להצעת מחיר טלפונית.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן