לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

חילוץ שטח רכב פרטי וגיפים – במהירות הבזק

יצאתם לטיול בשטח ונתקעתם או סתם התחפרתם בחול? אל דאגה. אנו נגיע אליכם במהירות הבזק. ונבצע חילוץ שטח יעיל ומקצועי 24 שעות ביממה. אנו יכולים לגרור כל רכב בכל משקל. וכמו כן לבצע חילוץ שטח באמצעות טרקטור במידת הצורך.

חילוץ שטח

חילוץ רכב בשטח קורה בגלל מספר סיבות : תקלה חשמלית או בעיה מכנית, רכב השטח תקוע בבוץ או בדיונה טובענית, פנצ'ר בצמיגים, כניסה לשטח צר. ועוד סיבות אחרות. ובמקרים כאלו צריך להתקשר לחילוץ שטח. אז מהו חילוץ? חילוץ לפי ההגדרה הוא פינוי מאזור סכנה. החילוץ קורה בדרך כלל כאשר מישהו ניתקע ברכב בכביש. או בשטח. מחלץ מקצועי ומיומן ישחרר את הרכב שלכם ביעילות. וכמו כן באופן בטוח. ולכן במידה ונתקעתם עם הרכב, כדאי שתזמינו מחלץ מקצועי שיחלץ אתכם. 

התקשרו אלינו 24 שעות ביממה. וכמובן נשמח לעזור. המחלצים שלנו הינם מקצועיים. ובנוסף בעלי ניסיון. ולכן סמכו עליהם שיחלצו אתכם באופן בטוח וללא נזקים!

מחלץ שטח

כאשר מבצעים חילוץ רכבים, נותן השירות חייב שיהיה לו היתר לחילוץ. כל מחלץ שטח המוסמך לעסוק בחילוץ רכבים מהשטח חייב להיות בעל ניסיון. ובין היתר מקצועי. ובנוסף מיומן. כמו כן, מחלץ שטח חייב לדעת ממה קיימת התקלה. ובנוסף הוא חייב להכיר את כל רכבי השטח השונים. כל כלי שטח שונה מהאחר ולכן הטיפול בכל כלי שטח משתנה. ולכן בנוסף כל בעל מקצוע העוסק בתחום חילוץ שטח חייב להיות מחלץ מקצועי. ובין היתר בעל ניסיון כדי שידע לאבחן את הבעיה במהירות.  

מצבים בהם הרכב יכול להיתקע

ישנם מצבים שונים בהם הרכב יכול להיתקע:

  • רכב ששקע בחול ים
  • כלי רכב ששקע בחול טובעני
  • רכב שנתקע בגלל מכשול כמו גזע עץ, למשל
  • כלי רכב שנתקע ואינו מניע
  • כלי רכב שהחליק מהשביל
  • רכב ששקע במקור מים, למשל בנחל
  • רכב שנתקע בשטח, למשל שטח הקשה למעבר

מתי צריך להזמין גרר?

אם נתקעתם בכביש בגלל תקלה ברכב, תצטרכו להזמין גרר ולא חילוץ. אך לפעמים ישנם מספר תקלות שאולי תוכלו לתקן בעצמיכם. ולא תצטרכו להזמין גרר. למשל, לפעמים המגעים של המצבר מתרופפים. והרכב אינו מניע. במקרה כזה צריך לבדוק אם הקטבים של המצבר רופפים. ואם כן אז צריך לחזק אותם. יכולות להיות תקלות רציניות. ואז כמובן שצריך לקבל תיקון מקצועי במוסך מורשה.  

חילוץ ג'יפים 

חילוץ ג'יפים בשטח הינה משימה קשה ומסוכנת. ולכן חשוב שמחלץ מקצועי יבצע אותה. במרבית הזמן הג'יפים נתקעים או שוקעים בשטח בגלל תנאי שטח קשים. למשל בחורף בגלל הגשם, הדרך בוצית וחלקה. והג'יפ מחליק מהשביל הראשי לאדמה רכה ושוקע בתוכה.

לפעמים הג'יפ עובר במעברי מים ובוץ ואז הוא שוקע. זאת ועוד: כאשר הזרימה בנחלים חזקה ואז נתקעים במעברי מים. לפעמים גם הג'יפ נתקע בדרכי עפר, בגלל בורות באדמה. חילוץ רכב שטח 4X4 חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע מקצועי בלבד. כמו כן הוא צריך לעשות את החילוץ בעזרת ציוד מתקדם וחדיש שמסוגל לנסוע גם במקומות קשים לנסיעה.

ובנוסף הציוד חייב להיות חדיש כדי שהחילוץ במידה והוא עוצמתי, יוכל לשמור על יציבות הרכב. וכמו כן על תקינותו בזמן החילוץ. החילוץ של רכבי השטח ממדבר, מהר, מנחל או מכביש חייב להיעשות על ידי מקצוענים בלבד בכל מזג אוויר (בגשם, בערפל וכולי).

כאמור מחלצים מהשטח בדרך כלל בעיקר אנשים שאוהבים אקסטרים ואתגרים. וקוראים למחלצים אנשים שונים הנמצאים תקועים מסיבות שונות. כאשר הם נמצאים במקומות שונים במהלך טיול שטח. 

חילוץ שטח ג'יפים על ידי אנשי שטח חובבנים

קרו לא מעט מקרים כאשר אנשי שטח חובבנים נקלעו בג'יפ תקוע כתוצאה מתנאי שטח מאתגרים ובקשו את עזרתם של החברים שלהם. או של אנשים אחרים שהיו בסביבה. ולעיתים נגרם נזק גדול יותר. ולכן חשוב להזמין מחלץ שטח מנוסה ומיומן משום שמחלץ השטח מכיר את השטח ואת התנאים שבו בכל ימות השנה: בקיץ הלוהט או בחורף הקשה. לאנשי המקצוע העוסקים בתחום זה יש ניסיון וידע להשתמש בכלים מתקדמים כדי לחלץ ג'יפ. כלומר יש להם מקצועיות לשטח. וכמו כן מקצועיות לרכבי השטח השונים. ולכן הם יבצעו את החילוץ באופן בטוח וכפי שצריך. 

אז איך מבצעים חילוץ רכב שתקוע בשטח

חילוץ רכב מהשטח מתבצע באמצעות רכב שטח (ג'יפ) שמגיע לכל אזור בוא נתקעתם. לרכב השטח מחוברת כננת מברזל היכולה לגרור מעל 5 טון בהצלבה.

חילוץ שטח רכב תקוע

אנו מעגנים את רכבנו אל עץ, מתרחקים למרחק בטוח וסביר בערך (בין 5-10 מטרים) מחברים את חוט הברזל של הכננת ומפעילים אותה באמצעות שלט רחוק. החוט מתחיל להסתובב ומושך את רכבכם.

לאחר מכן נמלא לכם אוויר במידת הצורך. וכמו כן נלווה אתכם למקום בטוח.

האם ניתן לבצע חילוץ שטח לבד?

התשובה היא לפעמים כן. תלוי כמה עמוק התחפרתם. וכמו כן איזה ציוד אתם יכולים להשיג. אם התחפרתם בתוך החול ראשית נסו לשחרר אויר מהגלגלים. שחררו ראשית חצי מהכמות בכל 4 הגלגלים. נסו לפני הרעש לאמוד פחות או יותר כמה אוויר הורדתם.

לאחר שהורדתם אוויר בכל 4 הגלגלים נסו לצאת בכוחות עצמכם. אם אין ברירה ניתן להוריד אוויר עד ל10 PSI כדי להיחלץ. ומיד לאחר מכן למלא אוויר בחזרה בתחנה הקרובה. אם עדיין לא הצלחתם נסו לחפש קרשים מעץ או אבנים גדולות. מקמו את העצים או האבנים בצד האחורי כמה שיותר צמוד לצמיג בחלק האחורי שלו. זה אמור לעזור.

חילוץ רכב מהשטח על ידי מחלצים

כאמור המחלצים שלנו יודעים לפעול במהירות כדי לחלץ אתכם. זאת ועוד: יש בידיהם כלים מקצועיים וחדישים ורכבים המיועדים לחילוץ הרכבים. משום שלרוב החילוץ נעשה בתנאי שטח קשים. ולפעמים גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו גשמים ורוחות חזקים. והמחלצים ידעו כיצד לפעול במצבים הללו. 

מה עושים כאשר הרכב נתקע בשטח?

דבר ראשון בדקו היכן אתם נמצאים ומה הבעיה. אולי תוכלו להיעזר במישהו, כמובן שתלוי מה גודל הבעיה. במידה והבעיה אינה מאפשרת זאת, תצטרכו לקרוא לחילוץ רכבים. אנחנו נגיע אליכם בזמן קצר עם הכלים המתאימים. ונחלץ אתכם באופן מקצועי וללא נזקים. 

חילוץ שטח- מה כדאי לעשות כדי להימנע מהחילוץ

לפני שתצאו לטיול שטח, בררו תחילה על תנאי השטח. אם למשל מספר ימים לפני כן ירד גשם, ותכננתם לנסוע לאזור בוצי. קחו זאת בחשבון. במידה ואתם מתכננים לנסוע לאזור מדברי כשקיים חשש לשיטפונות, בררו דבר ראשון היכן יש שיטפונות. בנוסף בנסיעה בתנאי שטח בדקו את יכולת הג'יפ. וכמו כן את יכולות הנהג שהוא אכן מנוסה בנהיגת שטח. הצטיידו בציוד של חילוץ ג'יפ. וכמו כן קחו מספר טלפון של חברה מורשית לחילוץ רכבים. אל תצאו לטיול שטח לבד. עדיף שתיסעו מספר משפחות של חברים. או מספר משפחות.  וזאת כדי שבמצב שתתקעו, תוכלו להיעזר במישהו. כמובן תלוי בגודל הבעיה. (לפעמים לא ניתן לפתור את הבעיה לבד וחייבים להזמין מחלץ). כמו כן לפני שתצאו לשטח, הכינו את הרכב: בדקו שיש מספיק אוויר בגלגלים, בדקו את תנאי מזג האוויר, מלאו את מיכל הדלק. וכמו כן תהיו מוכנים לזה שבדרך יכולות להיות עליות או ירידות חדות . 

ובנוסף הנסיעה יכולה להיות בחול או בבוץ ועוד תנאי שטח קשים אחרים. ולכן דעו שאתם יכולים להיקלע לתנאי שטח אלו. והיו מוכנים. כמו כן קחו לפחות צמיג ספייר  אחד לכל רכב. וזאת למקרה שיהיה לכם פנצ'ר בגלגל. 

בזמן שאתם נוהגים, במידה ויש מכשול לפניכם ואינכם בטוחים אם תצליחו לעבור אותו, רצוי שתצאו מהרכב. וכמו כן תראו מה אפשר לעשות לפני שתחצו את המכשול. במקרים רבים תוכלו למנוע את ההיתקעות של הרכב אם תבדקו את הסביבה כשתצאו מהרכב.

מה כדאי לבדוק כשבוחרים מחלץ שטח מקצועי?

בדקו כבר בשיחת הטלפון לגבי הניסיון של המחלץ. בנוסף בדקו כמה תשלמו על חילוץ הרכב מהשטח. וכמו כן, בררו תוך כמה זמן המחלץ יגיע אליכם. 

חילוץ שטח מקצועי

לסיכום, כאמור חילוץ שטח מחייב שבעל המקצוע יהיה מקצועי ביותר. כמו כן, שיהיה בעל הבנה גדולה מאוד בכל הנוגע לשטח. ובנוסף שיכיר את השטח באופן יסודי. בין היתר המחלץ חייב לדעת ממה נובעת התקלה. והוא חייב להכיר את רכבי השטח השונים. וזאת משום שכל כלי רכב שונה מהאחר. ולכן הטיפול בו משתנה בהתאמה. כידוע, המחלץ חייב לדעת הכול על כלי השטח. ולהיות בעל ניסיון ומקצועי ביותר. וזאת על מנת שהוא יוכל לאבחן את הבעיה במהירות רבה. ולכן כאשר תזמינו את המחלץ שלנו, הוא יאבחן את הבעיה במהירות. וכמו כן יחלץ אתכם בזמן קצר. דהיינו סמכו עלינו ואנו נדאג לכם. וככה תצאו מרוצים. כאמור המקצועיות והניסיון שלנו הם גבוהים מאוד. 

לכן התקשרו אלינו ונגיע לחלץ אתכם במהירות, במקצועיות ובבטחה.

כמה עולה חילוץ רכב מהשטח

חילוץ רכב מהשטח עולה בין 500 ש"ח ל-1500ש"ח. תלוי היכן הרכב תקוע. וכמו כן באיזה כלים נשתמש כדי לחלץ את רכבכם. חילוץ באמצעות טרקטור (מקרים קשים בלבד) בין 1000 ש"ח ל 3000 ש"ח.

לדוגמה: חילוץ רכב שנתקע בחול עם רכב פרטי באזור שקרוב יחסית לכביש יעלה בערך 500ש"ח. ואילו ג'יפ התקוע באמצע השטח יעלה יקר יותר. כל מיקרה לגופו.

כמה מהר ניתן להגיע לחלץ לקוח

אנו מגיעים במהירות הבזק. בממוצע של עד 45 דקות באזור המרכז. ועד שעה וחצי בשאר האזורים.

שירות ואחריות

תמיד נגיע עם חיוך. ניתן שירות מעולה, אמין ואחראי. וכמו כן נדאג שתצא מהמצב אליו נקלעת ללא נזק. ועם התחושה הטובה ביותר שנוכל לתת לך.

שעות פעילות:

אנו פועלים 24 שעות ביממה. ונשמח לתת מענה מהיר בטלפון – אז חייגו אלינו בכל שעה.

מוסך עד הבית – מחלצים אותך מהשטח!

בנוסף אנו מבצעים שאיבת דלק לרכבים שטעו בתדלוק.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן