לוגו מוסך עד הבית

חילוץ שטח רכב פרטי וגיפים – במהירות הבזק

יצאתם לטיול בשטח ונתקעתם או סתם התחפרתם בחול? אל דאגה אנו נגיע אליכם במהירות הבזק ונבצע חילוץ שטח יעיל ומקצועי 24 שעות ביממה, אנו יכולים לגרור כל רכב בכל משקל, ולבצע חילוץ שטח באמצעות טרקטור במידת הצורך.

אז איך מבצעים חילוץ רכב שתקוע בשטח

חילוץ רכב מהשטח מתבצע באמצעות רכב שטח (ג’יפ) שמגיע לכל אזור בוא נתקעתם, לרכב השטח מחובר כננת מברזל היכולה לגרור מעל 5 טון בהצלבה.

חילוץ שטח רכב תקוע

אנו מעגנים את רכבנו אל עץ, מתרחקים למרחק בטוח וסביר בערך (בין 5-10 מטרים) מחברים את חוט הברזל של הכננת ומפעילים אותה באמצעות שלט רחוק, החוט מתחיל להסתובב ומושך את רכבכם.

לאחר מכן נמלא לכם אוויר במידת הצורך ונלווה אתכם על ומקום בטוח.

האם ניתן לבצע חילוץ שטח לבד?

התשובה היא לפעמים כן, תלוי כמה עמוק התחפרתם ואיזה ציוד אתם יכולים להשיג, אם התחפרתם בתוך החול ראשית נסו לשחרר אויר מהגלגלים, שחררו ראשית חצי מהכמות בכל 4 הגלגלים, נסו לפני הרעש לאמוד פחות או יותר כמה אוויר הורדתם.

לאחר שהורדתם אוויר בכל 4 הגלגלים נסו לצאת בכוחות עצמכם, אם אין ברירה ניתן להוריד אוויר עד ל10 PSI כדי להיחלץ, ומיד לאחר מכן למלא אוויר בחזרה בתחנה הקרובה. אם עדיין לא הצלחתם נסו לחפש קרשים מעץ או אבנים גדולות, מקמו את העצים או האבנים בצד האחורי כמה שיותר צמוד לצמיג בחלק האחורי שלו, זה אמור לעזור.

כמה עולה חילוץ רכב מהשטח

חילוץ רכב מהשטח עולה בין 500 ש”ח ל-1500ש”ח תלוי היכן הרכב תקוע ובאיזה כלים נשתמש כדי לחלץ את רכבכם, חילוץ באמצעות טרקטור (מקרים קשים בלבד) בין 1000 ש”ח ל 3000 ש”ח.

לדוגמה: חילוץ רכב שנתקע בחול עם רכב פרטי באזור שקרוב יחסית לכביש יעלה בערך 500ש”ח ואילו ג’יפ התקוע באמצע השטח יעלה יקר יותר, כל מיקרה לגופו.

כמה מהר ניתן להגיע לחלץ לקוח

אנו מגיעים במהירות הבזק בממוצע של עד 45 דקות באזור המרכז ועד שעה וחצי בשאר האזורים.

שירות ואחריות

תמיד נגיע עם חיוך נתן שירות מעולה אמין ואחראי ונדאג שתצא מהמצב אליו נקלעת ללא נזק עם התחושה הטובה ביותר שנוכל לתת לך.

שעות פעילות:

אנו פועלים 24 שעות ביממה, ונשמח לתת מענה מהיר בטלפון – אז חייגו אלינו בכל שעה

מוסך עד הבית – מחלצים אותך מהשטח

בנוסף אנו מבצעים שאיבת דלק לרכבים שטעו בתדלוק.

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן