לוגו מוסך עד הבית

השירות ניתן באזור המרכז והסביבה בלבד!

גרר 24 שעות

הרכב לא מניע זקוקים לגרר זמין 24 שעות? דברו עם מוסך נייד שירותי גרירה בכל זמן ובכל שעה
שירותי הגרירה שלנו פרוסים ברוב חלקי הארץ הזמינות מידית ככה שלא תצטרכו לחכות יותר מידי
ניתן לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור תיקון גרירה וחילוץ בכל שעה.

גרר עד הבית

מה מייחד את שירותי הגרירה שלנו על פני האחרים

שירותי הגרירה במוסך על הבית הם מהגבוהים ביותר, אנו הבעלים של רכבי הגרר האיכותיים והמאובזרים ביותר
ואיך זה נוגע אליכם? לרכב שלכם במהלך הגרירה לא ייגרם נזק, לא במהלך ההרמה ולא בזמן הנסיעה,
וזה ממש לא מובן מאיליו, כיום יש גררים מאולתרים שלא מתאימים לגרוב סוגי הגרירות מה שבסופו של גרירה יכול לגרום לנזק לרכבים הנגררים וכן חשוב לגרור עם גרר איכותי ככל שניתן.

גרר כאשר אתם תקועים בצע הדרך חסרי אונים

אז אתם תקועים בצד הדרך אתם צריכים גרירה, הדבר הראשון שעולה לכם בראש זה פשוט להיכנס לגוגל ולרשום גרר ולחכות שמישהו יגיע לכם כדי לחלץ אתכם.
זהו זמן לא נוח אתם לחוצים ,אתם לא יודעים כמה זמן יגיעו אליכם ופשוט באופן אוטומטי אתם מתקשרים לראשון מקסימום לשני וסוגרים איתו.

זה דבר שיכול במקרים מסוימים לראות לכם ביוקר אני אסביר למה גרריסט לא יכול להיות מישהו בלי ניסיון ובלי הציוד המתאים גריז צריך להיות עם ניסיון רב בדגש על כישרון כי יכול להיות מצבים רבים בהם הגיעו לכם את הרכב והגיעו נגרר לא מתאים ברים לוחם את הרכב יגרמו לכם נזק למרכב הרכב.

גרר 24 שעות


אז איך לבחור גרר


אז בחירת גרר אמהות שותה ראשית כאשר אתם מדברים עם הגרריסט תשאלו אותו מה שם העסק שלו והאם יש לו גרר חדש ישן ואיזה סוג.
לא בושה לשאול, במקרים מסוימים אתם יכולים לבדוק בגוגל על אותו גרריסט תקבל ביקורות עליו לראות תמונות של הגרר שלו ולראות "חוות דעת" רלוונטיות ואותנטיות.

בכך תחסכו לעצמכם הרבה מאוד כסף ועוגמת נפש שיכולה להיווצר מבחירת גרריסט שאינו מקצוען הוא מחזיק רכב שאינו מתאים עבור גרירת רכבכם.

כמה צריך לעלות גרר


הזמנת גרר עבור גרירת רכב אמורה לעלות בין 255 מאות שח כאשר הגירה היא מרחק סביר של ביין חמישה קילומטר זה 20 קילומטר שזה בערך בין 250 זה 500 שח ואילו גרירה רחוקה יותר אמורה לעלות כמה מאות שקלים נוספים ולכן חשוב לשאול במדוייק כמה יעלה לנו גרירה.

ישנם גרריסטים אשר משתמשים בשיטות תמחור מסובכות כגון תמחור לפי קילומטר או כל מיני טריקים מכירתיים אחרים שלא נוכל לחשב אותם בצורה מדויקת או שישמרו לנו זולים מידי בזמן שאנחנו מתקשרים אליהם ולכן חשוב לבקש במדויק פיסק פרייס מחיר מלא עבור שירותי הגרירה ולא להסתמך על שיטות תמחור שאינן מובנות לנו.

 

שיתופי פעולה של גרר עם מוסך

יכול להיות מצבים שבהם הגרריסט יציע לנו להגיע אליו מוסך שהוא מכיר במצבים מסוימים זה יכול להיות נחמד ואף משתלם החץ ולבדוק גם על המוסך אותו מפנה לנו מגרר לפני שאנחנו שמים את ידינו תחת אותו מוסך בלי לבדוק בלי לקבל מידע המלצות על אותו מוסך אותו מפנה אלינו הגרריסט.

לכן אנחנו ממליצים לבדוק אפילו מחיר מול מוסך ולשאול כמה יעלה התיקון לדוגמה: תיקון סטארטר ולדעת במדוייק כמה זה יעלה לנו שלא יפתיעו אותנו מה שחשוב זה לשאול לכן ביקום לפני שאתם שמים את רכבכם במוסך אשר אותו גרריסט אני אצלכם עליו.

שירותי גרר של מוסך עד הבית

שירותי גרר של מוסך עד לבית הם מהמובילים בתחום הגרירה אנו גוררים את הרכבים המורכבים ביותר לגרירה עם מגר האיכותי ביותר אנו זמינים לתת שירותי גרירה בכל הארץ שיתופי הפעולה שלנו הם עם המכונאים חשמלאי רכב המקצועיים והאיכותיים ביותר.

כך שבסופו של דבר תדעו בדיוק כמה כל דבר יעלה לכם ותקבלו את המחיר הטוב ביותר עם העבודה איכותית ביותר וכך תפתרו לעצמכם כאבי ראש מיותרים ותקבלו את השירות האיכותי ביותר למידע נוסף ניתן ליצור איתנו קשר בכל שעה שירותי מוסך עד הבית גרירה וחילוץ 24 שעות ביממה

שירות מ - יצאת צדיק:

תפריט:

צור קשר:

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונשוב בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן